خدمات حسابداری
5/5 - (7 امتیاز)


حسابداری بخش مهمی از اداره کسب و کارهای کوچک و بزرگ محسوب می‌شود. یکی از اصلی‌ترین استفاده کاربردهای استفاده از خدمات حسابداری، افزایش سودآوری است. حسابداران حرفه ای می توانند با مشاوره به کسب و کارهای نوپا و کوچک در مورد سرمایه گذاری استقرار مالی را با بهترین شکل انجام دهند. در نتیجه انتخاب بهترین شرکت خدمات حسابداری می تواند برای کسب و کارها مسئله ای مهم و بزرگ محسوب می شود. در عرضه انواع خدمات حسابداری کلیه امور مالی اشخاص رسیدگی خواهد شد و نواقص حساب، تجزیه و تحلیل حساب مالی و دیگر موارد بررسی و صورت می گیرد.


خدمات حسابداری

حسابداری یک کارکرد و عملکرد مهم تجاری به شمار می رود. شرکت حسابداری، با ارائه خدمات حسابداری به مجموعه های اقتصادی متعددی کمک کرده تا آن ها را در مسیر پیشرفت قرار دهد. خدمات حسابداری مربوط به فعالیت های امور مالی می شود. این نوع خدمات با تکمیل کردن دفاتر مالی آغاز خواهند شد و با هدف تهیه صورت های مالی و گزاراشات مالی و تهیه ترازنامه و … ادامه پیدا می کند. در واقع خدمات حسابداری گزارشی از کارکرد شما در یک بازه زمانی را ارئه می دهد.

حسابداری صحیح و صریح به عملکرد پیوسته کسب و کار و مشاغل می تواند کمک بسیار خوبی کند. بنا بر این موضوع حسابداری از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. خدمات حسابداری صحیح برای مشاغل بزرگ و کوچک امری ضروری می باشد. چرا که چنین خدماتی به افراد کمک می کند تا کسب و کارهای خودشان را در هدایت پرداخت های متعدد، پیشرفت مالی و همچنین هزینه های بازرگانی حفظ کنند.

برخی از ویژگی های معمول خدمات حسابداری

 • ویژگی های معمول خدمات حسابداری
 • تهیه صورت‌های مالی
 • گزارشات مالی
 • پیش بینی جریان نقدی
 • مصالحه بانکی
 • پردازش حقوق
 • حسابهای دریافتنی
 • حسابهای پرداختنی
 • مدیریت هزینه و دارایی
 • ارزیابی و ردیابی رشد درآمدها
 • مدیریت سوابق مالی
 • برنامه ریزی‌های مالیاتی
 • و…

3 مزیت دریافت خدمات حسابداری

 • مدیریت سرمایه کسب و کارها در جهت پیشرفت
 • اطلاع داشتن از وضعیت اقتصادی کسب و کارها توسط مدیران
 • در امور مالی هماهنگی به وجود می‌آید

انجام امور حسابداری مالیاتی

انجام امور حسابداری مالیاتی

 • خدمات کنترل کننده مالی
 • حسابرسی حسابداری
 • مصالحه بانکی
 • حساب پرداختنی
 • حساب دریافتنی
 • حسابداری حقوق و دستمزد

از جمله انواع خدمات حسابداری در تهران حسابا

انجام امور حسابداری شرکت ها

حسابداری شرکت ها به مدیران و واحد تجاری کمک می کند تا تفسیر کامل و جامعی از تمام معاملات، حساب و کتاب شرکتها را در اختیار خود داشته باشند.

خدمات بستن حساب و تهیه و تنظیم صورت های مالی

بعضی از صورت های مالی که توسط واحدهای حسابداری قابل انجام است عبارتند از: تهیه صورت سود و زیان، ترازنامه، صورت وجوه نقد، صورت سود و زیان جامع. بستن حساب ها در پایان دوره مالی، فرایندی است که در پایان هر دوره مالی و پس از تهیه صورت‌های مالی اتفاق می‌افتد. 

خدمات تهیه و ارسال صورتهای مالی

تهیه و تنظیم صورت های مالی از فرآیند و اجزای مهم در حیطه حسابداری شرکتها و موسسات به شمار می رود. در حقیقت صورت های مالی وضعیت شرکت را از لحاظ مالی نشان می ‌دهند. یعنی مشخص می کند که میزان درآمد و هزینه کلی شرکت ها چه قدر است!

خدمات ثبت اسناد حسابداری

ثبت اسناد حسابداری برای جلوگیری از تغییرات و دستکاری ها در اسناد حسابداری مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین نگهداری از اطلاعات مالی سازمان ها و شرکت ها، دارای اهمیت ویژه ای است. پس می توان گفت یکی از ابزارهای مهم برای نگهداری اطلاعات مالی، اسناد حسابداری است.

خدمات حسابداری در تهران

خدمات اعزام نیروی حسابدار

با اعزام نیروی حسابدار می توان دید مثبت و آگاهی مناسب امور مالی و مالیاتی را پیش برد. در چنین شرایطی تمرکز روی پیشرفت امور مختصی قرار می گیرد.

خدمات تهیه دفاتر قانونی

تحریر دفاتر قانونی یا مالی به عنوان یک ابزار اصلی و مهم کار حسابداران معرفی می شود که تمام اطلاعات ثبت شده در اسناد حسابداری بعد از اثبات مدیریت به این نوع دفاتر انتقال پیدا می کند.

خدمات تهیه صورت معاملات فصلی و ارسال گزارشات

صورت معاملات فصلی یا گزارشات فصلی مطابق ماده ۱۶۹ به معنای ثبت، ارسال اطلاعات خرید و فروش و ارائه اطلاعات صادرات و واردات و حمل و نقل و اجاره مرتبط به یک فصل می باشد.

خدمات تهیه ترازنامه

ترازنامه حاوی گزارشاتی از دارایی‌ ها، بدهی ‌ها، حقوق سرمایه گذاران در یک تاریخ مشخص است. ذینفعان شرکت ‌ها با این گزارش می ‌توانند اطلاعاتی در مورد ماهیت و چیستی و مبالغ سرمایه گذاری ‌ها در منابع بستانکاران و حقوق مالکان در شرکت به دست آورند بیاورند.

همچنین حسابا انواع خدمات حسابداری دیگری را ارائه می‌کند. پس انجام خدمات امور مالی و حسابداری در زمینه های متعدد به طور کامل در این موسسه قابل انجام است. برای دریافت و استعلام هزینه خدمات حسابداری در کوتاه ترین زمان می‌توانید با شرکت حسابداری حسابا تماس حاصل فرمایید.

02166127745📞

چرا کسب و کارها به خدمات حسابداری نیازمند هستند؟

اداره یک کسب و کار و یا شرکتی نیازمند انجام حسابداری است. چرا که خدمات حسابداری حرفه ای می‌تواند خطا و اشتباهات را به مرور کم کند، کارایی و کیفیت را افزایش دهد، همچنین به صاحبان مشاغل کمک می‌کند تا با تصمیمات مناسب سرمایه گذاری های هوشمندانه ای را انجام دهند.

انواع حسابداری

انواع خدمات حسابداری

حسابداری مالی

فرآیندی برای تحلیل معاملات تجاری و تهیه صورتهای مالی می‌باشد که نشان دهنده سلامت و موقعیت مالی شرکت است. در حسابداری مالی به تمام فعالیت‌های مالی ثبات داده می‌شود و فعالیت ها در قالب گزارش ارائه خواهند شد. همچنین به جزئیات فعالیت اقتصادی که در سازمان صورت گرفته است توجه ویژه ای می‌شود.

حسابداری بهای تمام شده

در حسابداری صنعتی یا همان بهای تمام شده وظایفی همچون جمع آوری اطلاعات مرتبط با هزینه، محاسبه بهای تمام شده محصولات و خدمات، ارائه روش کاهش بهای تمام شده تولیدات وجود دارد. همچنین شامل حسابداری مدیریت می‌شود که بخشی از حسابداری مالی است.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله حسابداری بهای تمام شده را مطالعه کنید.

حسابداری عمومی

کامل ترین نوع حسابداری می‌باشد که حسابداران در خدماتی مانند تجزیه و تجلیل مالی و خدمات مدیریت حساب‌ها تخصص جامع و کاملی دارند. شناسایی خطا و مشکلات مالی، جبران خسارات کارکنان و ساخت و ایجاد سیستم حسابداری و … جزئی از وظایف حسابداران است. در حقیقت حسابدار به عنوان شخص ثالث عمل می‌کند و صورت مالی شرکتی را نیز بررسی و وارسی می‌کند. حسابدار عمومی وظیفه تهیه صورتهای مالی را دارد که در نهایت مشتریان خود را از وضعیت مالی و جریان نقدینگی شرکت، مطمئن می‌سازد.

حسابداری دولتی

خدماتی برای نهاد دولتی است که حسابدار مطمئن می‌شود که درآمد و هزینه‌ها مطابق قانون است. از دیگر وظایف حسابداران دولتی مسئول مدیریت دارایی دولت و ایجاد بودجه هاست. در واقع می‌توان گفت مجموعه کارهایی است که یک شخص حسابدار دولتی، اسناد مالی را برای ارائه به دولت بررسی می‎‌کند.

حسابداری مدیریت

مراحلی است که به اندازه گیری، پردازش، تجزیه و تحلیل، طبقه بندی اطلاعات مورد استفاده مدیریت پرداخته می‌شود تا با استفاده از آنها برای مدیریت کسب و کارها برنامه ریزی انجام داد. تمام اطلاعات در نهایت در اختیار مدیران قرار می‌گیرد تا بتوانند به دقت تصمیم گیری خود را انجام دهند.

حسابداری مالیاتی

حسابداری مالیاتی

حسابداری مالیاتی بیشتر مربوط به مالیات بر درآمد و دیگر مالیات هاست که بر کسب و کارها و مشاغل اعمال خواهد شد. حسابداران مالیاتی بهترین مشاوره را در برابر پرداخت مالیات غیرضروری مراقبت می‌کند و در رفع مشکلات تکمیل اظهارنامه نیز نقش دارند. به زبان ساده حسابدار به صورتهای مالی رسیدگی نمی‌کند و تنها تمرکز خود را بر روی مالیات، حسابداری، حسابرسی برای امور مالیاتی قرار می‌دهد.

حسابداری رسمی

Certified Public Accountant عنوانی است که به حسابداران حرفه ای گفته می‌شود. این گروه ازحسابداران با داشتن مجوز قانونی و تاسیس موسسه حسابرسی خدماتی همچون انواع حسابرسی، بازرسی قانوین، ارزیابی سهام و سهم‌الشرکه، مشاوره مالی را مطابق قوانین جامعه حسابداران رسمی ایران به دیگران ارائه می‌کنند.

حسابداری قانونی

سیستم حسابداری را مورد بررسی قرار می‌دهد تا از اشتباهات و سهل انگاری‌های احتمالی و کلاه برداری هایی که رخ می‌دهد را ارزیابی کنند. از حسابداری قانونی برای تعیین و محاسبه خسارت های اقتصادی از طریق قراردادهایی که وجود دارد و همچنین تحقیق اختلافات مربوط به خرید شرکت استفاده خواهد شد.

مشاوره حسابداری

کسب و کارهایی وجود دارند که برای خود تیم حسابداری تشکیل داده اند، ولیکن برای بالا بردن کیفیت مدیریت و کنترل مالی از خدمات مشاوره حسابداری استفاده می‌کنند. مشاور حسابدار شخصی است که در زمینه های مشاوره مالی و مشاوره حسابداری با توجه به تخصص و علم خود، کلیه جنبه های مالی کسب و کارها را تجزیه و تحلیل می‎‌کند.

شرکت حسابداری در تهران

ســوالات متــداول:

بهترین شرکت خدمات حسابداری تهران؟

حسابا با بیش از 20 سال سابقه کاری درخشان در تهران و با داشتن تیمی از حسابداران با تجربه، تمامی خدمات مالی و حسابداری را ارائه می‌کند. شما می‌توانید تنها با استفاده از مشاوره رایگان این مجموعه بهترین بهره را ببرید و کیفیت خدمات را بسنجید. همکاران ما راهنمایی های لازم را به عمل می‌آورند و آماده کمک به شما هستند.

تعرفه خدمات حسابداری شرکتها در حسابا چگونه است؟

نوع خدمات نرخ متفاوتی دارند. بنابراین نمی‌توان نرخ و هزینه دقیقی را اعلام نمود. به این منظور شما می‌توانید با مراجعه به سایت حسابا و صفحه تماس با ما [02166127745] با کارشناسان این موسسه ارتباط برقرار کرده و لیست تعرفه را از آنها درخواست کنید.

کارشناسان ما در کنار شما هستند درخــــواست مشــــاوره رایــــگان
مشاهده آرشیو مقـــــالات مرتبـــــط
خدمات حسابداری و حسابرسی
حسابداری شرکت های لیزینگ

5/5 - (3 امتیاز) لیزینگ چیست؟ مفهوم lease یعنی اجاره دادن و کرایه کردن که در عمل ویژگی آن این است که حق مالکیت مورد اجاره در دست موجر و حق استفاده هم در اختیار مستاجر قرار دارد. در واقع لیزینگ نوعی توافقنامه است که مابین موجر و مستاجر استفاده می‌شود. این توافقنامه با شرایط […]

خدمات حسابداری و حسابرسی
حسابداری استارتاپ + راه های موفقیت در استارتاپ ها

5/5 - (5 امتیاز) استارتاپ به لاتین Startup یا Start-up یه معنی شرکت نوپا و تازه تاسیس می‌باشد. به زبان ساده استارتاپ کسب و کاری نوپا است که با ارائه راه حل های خلاقانه به رفع نیاز به سرعت رشد کرده و به درآمد بالایی می‌رسد. این مشاغل ریسک پذیری بالایی دارند و نوعی کارآفرینی […]

خدمات حسابداری و حسابرسی
حسابداری شرکت های دانش بنیان

5/5 - (4 امتیاز) حسابداری شرکت های دانش بنیان نقش مهمی برای مدیران این نوع شرکت ها دارد. دانش بنیان به شرکت هایی گفته می‌شود که سرمایه اصلی آنها دانش و تخصص است. آنها یک ایده جدید اشتغال زایی ایجاد می‌کنند و برحسب تعرفه هایی شامل معافیت هم خواهند شد. اکثر صاحبان شرکتهای دانش بنیان […]

خدمات حسابداری و حسابرسی
پلمپ دفاتر قانونی 1401

5/5 - (3 امتیاز) پلمپ دفاتر قانونی 1401 پیش از نوشتن مطلب باید توسط اداره ثبت پلمپ شوند. این نوع دفاتر شامل دفتر کل، دفتر روزنامه، دفتر کیپه، دفتر دارایی می‌شود. پلمپ دفاتر بیشتر برای پیشگیری از وارد کردن اطلاعات اشتباه و غلط مورد استفاده قرار می‌گیرد. تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی و صاحبان کسب و […]

خدمات حسابداری و حسابرسی
چگونه دفاتر قانونی بنویسیم

5/5 - (5 امتیاز) چگونه دفاتر قانونی بنویسیم؟ نحوه نوشتن دفتر کل و دفتر روزنامه را در این مقاله بیاموزید. در صورت هرگونه مشکل می‌توانید یا با موسسه حسابداری حسابا تماس بگیرید و یا در قسمت کامنت ها سوالات خود را مطرح کنید. 02166127745📞 مطابق ماده 6 قانون تجارت، 4 نوع دفتر حسابداری وجود دارد: […]

خدمات حسابداری و حسابرسی
نکات مهم در تحریر دفاتر قانونی

5/5 - (4 امتیاز) نکات مهم در تحریر دفاتر قانونی که بسیار مهم هستند و باید به آنها توجه خاصی داشت. از دغدغه هایی که حسابداران و دیگر افراد و مدیران، اشتباه در نوشتن دفتر قانونی است که با سهل انگاری، خستگی، بی تجربگی انرژی و زمان زیادی را صرف کنند. در این مقاله نکات […]

خدمات حسابداری و حسابرسی
حسابرسی بیمه

4.8/5 - (5 امتیاز) حسابرسی بیمه تامین اجتماعی رسیدگی به اسناد و مدارک کارفرمایان و دفاتر قانونی شرکتهایی که پرونده و کد کارگاهی در تامین اجتماعی دارند، توسط سازمان حسابرسی بیمه تامین اجتماعی “حسابرسی بیمه تامین اجتماعی” نام دارد. این نوع حسابرسی بخشی از خدمات حسابرسی است. در این نوع حسابرسی، تمام اسناد مالی کارگاه‌های […]

خدمات حسابداری و حسابرسی
خدمات حسابرسی

5/5 - (5 امتیاز) خدمات حسابرسی به این منظور انجام می‌شوند تا تمام عملیات مالی و مدارک مربوط به آنها را مورد بررسی قرار دهند و بتوان از هرگونه مغایرت در مدارک جلوگیری به عمل آورد و چاره ای برای آنها اندیشید. تعریف حسابرسی خدمات حسابرسی نوعی نیاز برای اقتصادی شرکت ها است و مدیران […]

خدمات حسابداری و حسابرسی
تهیه گزارش حسابرسی شرکت ها

5/5 - (2 امتیاز) گزارش حسابرسی شرکت ها جهت دسترسی برای صاحبان سهام به گزارشات گروه سرمایه گذاری توسعه صنعتی کشور ایران، گزارشات تفسیری، اطلاعات و حسابرسی صورت های مالی شرکت ها و همچنین تصمیمات مجمع سالیانه ایجاد می‌شوند. صورت حساب مالی از مهمترین قسمت‌هایی است که در فرآیند گزارش مالی ایجاد می‌شوند. این نوع گزارشات […]

خدمات حسابداری و حسابرسی
انواع حسابرسی مالی

5/5 - (2 امتیاز) حسابرسی مالی نوعی ارزیابی از گزارشات مالی سازمان هاست. اصول حسابرسی مالی بدین صورت است که به مدیران اطمینان می‌دهد که صورتهای مالی کامل هستند و به طور دقیق ارائه می‌شوند. ممیزی عملکرد حسابرسی وارسی اظهارات مالی شرکتها و ارائه گزارشات توسط یک حسابرسی می‌باشد. پس از بررسی، یک گزارش حسابرسی […]

خدمات حسابداری و حسابرسی
تاثیر ارز دیجیتال در حسابداری

2.3/5 - (3 امتیاز) تاثیر ارز دیجیتال بر حسابداری از جمله مباحثی است که حسابداران با آن بسیار سر و کار دارند. حسابداری ارزهای دیجیتال از موضوعات جدید در دنیای حسابداری است. ارز دیجیتال و حسابداری آن کاربردهای بسیاری را در آینده نیز خواهد داشت. ارزهای دیجیتال از انواع مختلفی تشکیل شده و طبق کارایی […]

خدمات حسابداری و حسابرسی
تاسیس شرکت حسابداری + شرایط و مراحل

5/5 - (3 امتیاز) تاسیس شرکت حسابداری به چه صورتی است؟ ثبت شرکت حسابداری چه مراحل و شرایطی دارد؟ در این مقاله تمام سوالات مربوط به ثبت شرکت را مورد بررسی قرار می دهیم. شرکت حسابداری چیست؟ به شرکتی می‌گویند که به صورت کاملاً تخصصی انواع خدمات حسابداری را ارائه می دهند و همچنین این […]

خدمات حسابداری و حسابرسی
اعزام حسابدار تهران و شهرستان ها

5/5 - (2 امتیاز) اعزام حسابدار با تجربه و مجرب با دیدی آگاهانه موجب می شود مدیران یک شرکت بتوانند امور مالی و مالیاتی خود را با بهترین اهداف پیش ببرند. همچنین مدیران می توانند تمرکز بسیاری رو دیگر امور خود داشته باشند. امروزه با توجه به پیشرفت علم رشته و شغل حسابداری دچار تغییرات بسیاری […]

خدمات حسابداری و حسابرسی
انجام حسابداری شرکت ها

5/5 - (8 امتیاز)

خدمات حسابداری و حسابرسی
خدمات حسابداری

5/5 - (7 امتیاز) حسابداری بخش مهمی از اداره کسب و کارهای کوچک و بزرگ محسوب می‌شود. یکی از اصلی‌ترین استفاده کاربردهای استفاده از خدمات حسابداری، افزایش سودآوری است. حسابداران حرفه ای می توانند با مشاوره به کسب و کارهای نوپا و کوچک در مورد سرمایه گذاری استقرار مالی را با بهترین شکل انجام دهند. […]

خدمات حسابداری و حسابرسی
حسابداری آنلاین چیست (حسابداری ابری)

4.7/5 - (4 امتیاز) حسابداری آنلاین چیست؟ خدمات حسابداری آنلاین  امروزه بسیار در بین حسابداران محبوب شده و نام آن ها به گوش می رسد. اگر که تا به امروز این اصطلاحات را نشنیده اید و با آن ها آشنایی ندارید، توصیه می شود تا انتهای این مقاله با موسسه خدمات مالی و حسابداری همراه […]

Akbarzadeh ارسال نظر در تاریخ 2022-07-18 16:17:08

با تشکر از تیم مجموعه از حسابا برای ارائه خدمات حسابداری

محمدرضا شهنانی ارسال نظر در تاریخ 2022-07-18 16:12:45

سلام و عرض ادب برای اطلاع از هزینه ها با شرکت حسابداری حسابا تماس بگیرید. 02166127745

خدایاری محمد ارسال نظر در تاریخ 2022-07-18 16:11:20

سلام روز بخیر خدمات حسابداری این مجموعه چه هزینه رو دریافت می کنه برای شرکتها؟

شیما ارسال نظر در تاریخ 2022-07-01 17:17:24

خدمات حسابداریشون فوق العادس خیلی راضی بودم مرسی ازتون

میلاد معصومی ارسال نظر در تاریخ 2022-07-01 17:00:01

می تونم به جرعت بگم خدمات حسابداری این شرکت از بهتریناست

فرم ارسال نظرات کاربر