مشاوره مالیاتی آنلاین

مشاوره مالیاتی

 
 
مالیات و بیمه اساس یک کسب و کار محسوب می‌شوند. از آنجایی که قوانین و مقررات بسیاری در این حوزه ها وضع شده، اشخاص دچار مشکلات بسیاری می‌شوند. افرادی که از چنین موضوعاتی آگاهی نداشته باشند، دچار بحران و جرایم مالی خواهند شد. به همین دلیل با استفاده از مشاوره های مالیاتی می‌توان از مشکلات موجود در کسب و کارها دوری کرد. از دغدغه های هر کدام از مدیران و کارفرمایان کسب و کارها، انتخاب صحیح مشاوره مالیاتی است. چرا که بتوانند با دسترسی سریع و با هزینه ای مناسب از آن بهره مند شوند.

مشاوره مالیاتی آنلاین از جمله خدمات مالیاتی می باشد که شرکت حسابداری حسابا با بهترین و مجرب ترین کارشناسان این نوع خدمات را علاوه بر آنلاین، به صورت تلفنی و حضوری هم ارائه می دهد. 

چرا خدمات مشاوره مالیاتی حسابا؟

ما بسته به موضوع و مسئله شما روش های متعددی را با متخصصان خود ارائه می کنیم. شما عزیزان می توانید با توجه به نظر خودتان یکی از انواع ارائه مشاوره مالیاتی آنلاین، تلفنی و حضوری را انتخاب کنید.

✅پشتیبانی حرفه ای

✅ارائه راهکارهای دقیق برای مودیان

✅هزینه مناسب

✅توانا به برقراری ارتباط با مودیان

✅آشنایی با قوانین مالیات کشور

مشاور مالیاتی کیست؟

در واقع یک کارشناس امور مالیاتی است که سال‌های متمادی در این حوزه فعالیت داشته است. چنانچه کارشناس مالیاتی در سازمان امور مالیات فعالیت کرده باشد، می‌تواند پرونده های مالیاتی بسیاری را مورد بررسی قرار دهد و مشکلات را با راه حل‌هایی که با آن آشناییت دارد، حل و برطرف کند. پس به قوانین و مقررات حسابداری، حسابداری مالیاتی و اجرای تکالیف مالیاتی تسلط کامل دارد. به زبان ساده شخصی است که به مشتریان خود کمک می‌کند تا با دریافت تصمیمات درست و دقیق در مورد مسائل مالیاتی، میزان مالیات را مطابق قوانین مالیاتی به حداقل برساند. همچنین این اشخاص می‌توانند درآمد افراد را به حداکثر برسانند. 

توصیه می‎‌کنیم مقاله مرتبط مشاوره آنلاین مالیاتی را نیز مطالعه کنید.

مشاوره مالیاتی حضوری در تهران

مشاوره مالیاتی تهران

اگر نیازمند این هستید که از مشاوره مالیاتی تهران برای کسب و کار خود استفاده کنید، می توانید با تعیین رزرو وقت از از مشاوره مالیاتی حضوری حسابا بهره مند شوید. مشاوران این مجموعه با بررسی پرونده شما راهکار تضمینی و مناسبی را به شما ارائه می‌کنند و به شیوه ای صحیح سوالات شما را پاسخ می دهند. در مشاوره حضور عموماً هزینه بیشتر از مشاوره مالیاتی به صورت تلفنی و آنلاین است. ولیکن برای پرونده های مالیاتی سنگین که پیچیدگی بسیاری دارند، بهترین روش است.

مشاوره مالیاتی آنلاین

شما عزیزان می‌توانید با صرف زمان کم، بدون پرداخت هزینه رفت و آمد و با هزینه ای مناسب تنها با یک تماس تلفنی با کارشناسان مالیاتی ارتباط برقرار کنید. در موسسه حسابا برترین و حرفه ای ترین مشاوران و کارشناسان مالیاتی حضور دارند که مسلط به قوانین مالیاتی نیز هستند و می‌توانید سوالات خود را بپرسید و مطابق با قوانین و مقررات پاسخ خود را دریافت کنید.

مشاوره مالیاتی تلفنی یا آنلاین؟

همان‌ طور که می‌دانید مشاوره مالیاتی، از جمله مشاورهایی هستند که یک مودی به صورت غیرحضوری، آنلاین و یا تلفنی در یک بازه زمانی مشخص، می‌ تواند در صورت برخورد با مشکلات مالیاتی و یا عدم درک قوانین آن مثل معافیت‌ های مالیاتی، تفاوت بین بخشودگی جرایم مالیاتی با معافیت‌ ها و یا نداشتن اطلاعات در مورد شرایط و زمان پرداخت مالیات از مشاوره مالیاتی آنلاین در کمترین زمان و با کمترین هزینه بپرسد. مشاوره مالیاتی تلفنی یا آنلاین در واقع امتیازی است که مودیان می‌ توانند به‌ راحتی و در شرایط بحرانی فارغ از هرگونه فاصله و موقعیت مکانی از مشاوران مالیاتی در مورد بحران به وجود آمده راهنمایی و مشاوره بگیرند. یکی از مزیت های دریافت مشاوره مالیاتی آنلاین این است که شما می توانید در هر جای کشور از این طریق درخواست مشاوره آنلاین بدهید. با انتخاب این روش مشاوران مالیاتی به بررسی پرونده های شما می پردازند و راه های مناسبی را برای حل مشکل شما ارائه می دهند.

تفاوت مشاوره مالیاتی با مشاوره مالی

تفاوت مشاوره مالیاتی با مشاوره مالی

مشاوره مالیاتی برای به لااقل رساندن میزان مالیات های سازمان ها می باشد. اما مشاور مالی برای دریافت تصمیمات سودآور مورد استفاده قرار می گیرد. مشاور مالی و مالیاتی هدف مشترکی را دارند. مشاور مالی می بایست مهارت کافی در امور اقتصادی و کسب و کارها و … را داشته باشد تا بهترین راهکارهای موجود را ارائه کند. در واقع مشاور مالیاتی راهکارهایی را برای کاهش مالیات ارائه می کند و این کار موجب ذخیره سرمایه خواهد شد. مشاور مالی در تصمیمات مهم خرید و فروش یک سازمان و کسب و کار نقش دارد.

بیشتر بخوانید: مالیات مشاوره

مزایای دریافت مشاوره آنلاین مالیاتی

گاهی اوقات شرایط زمانی و مکانی یا محیطی و یا کاری مانع از گرفتن مشاوره مالیاتی به صورت حضوری می‌ شود. برای نمونه شرایط بحرانی محیطی نظیر سیل و آب گرفتگی و آتش سوزی و یا شیوع بیماری‌ های کشنده همانند ویروس کرونا و آنفولانزا و یا حساس بودن موقعیت کاری، مودی یا مودیان را مجاب می‌کنند که به جای گرفتن مشاوره مالیاتی حضوری از مشاوره آنلاین استفاده کنند. بنابراین افرادی که به‌دنبال سلامت جسمانی و یا برای ممانعت از وقوع اتفاقات ناگوار کاری در اسرع وقت، در پی‌ گرفتن راهنمایی هستند. مشاوره آنلاین یا غیرحضوری می‌ تواند بهترین راهکار برای آنان باشد.

۰۲۱۶۶۱۲۷۷۴۵?

یک مشاوره مالیاتی برای ارائه خدمات به مودیان چه وظایفی دارد؟

در کل مشاوران مالیاتی، همانند سایر مشاوران متخصص در قبال مودیان یا موکلین و یا مراجعه کنندگان خود وظایف مهم و قابل توجهی دارند. که در ارائه خدمات خود به آنان نباید کوتاهی کنند. برای مثال یک مشاوره مالیاتی باید:

  • در تنظیم متفاوت گزارش‌های مالی و مالیاتی به کارکنان یا مودیان یک شرکت یا سازمان کمک کنند.
  • توانایی حل و فصل کردن پرونده‌ مالیاتی بزرگ و پیچیده را داشته باشد. زیرا هرگونه بی‌ دقتی ممکن است ضررمالی فراوانی به مودیان برساند.
  • همیشه پیشگیری بهتر از درمان است. برای همین یک مشاوره مالیاتی باید این توانایی و تخصص را آن قدر در خود پرورش دهد. که بتواند مانع از وقوع جرایم سنگین و ضررهای مالی کسب و کارهای بزرگ و کوچک شود.
  • اگر اظهارنامه مالیاتی تنظیم شده مورد تایید سازمان امور مالیاتی کشور قرار نگرفت و مالیات بیشتری از سوی آنان برای مودی تعیین شود. مشاوره مالیاتی باید در فرایند دادرسی که شامل چند مرحله است به مودی که می‌تواند اشخاص حقوقی یا حقیقی باشد کمک کند.
  • اگرچه یک مشاوره مالی قبل از وقوع این اتفاق باید از توانایی و تخصص خود برای تنظیم یک اظهارنامه مالیاتی حرفه‌ای کمک بگیرد.

سایر وظایف و یا تخصص مشاوران مالیاتی

آگاهی داشتن نسبت به وظایف و فعالیت‌ های یک مشاور مالیاتی باعث می‌شود که اشخاص حقیقی و حقوقی بدانند برای انجام کارهای مالیاتی خود باید به چه کسانی مراجعه کنند. برای مثال یک مشاوره مالیاتی علاوه‌ بر وظایف گفته شده در بالا در زمینه فعالیت‌ های اقتصادی و تجاری و یا غیرتجاری نظیر حسابداری تلفیقی. تهیه صورت حساب‌ های مالی، مشاوره در خصوص شرکت‌ های دانش بنیان و شرکت‌ های مستقر در پارک‌ های علم و فناوری. مشاوره دادن در زمینه سرمایه گذاری اشخاص خارجی در ایران و یا مشاوره دادن در زمینه خرید و فروش سهام و سهم الشرکه. انجام خدمات مشاوره به استارت آپ‌ ها در مورد تکالیف مالیاتی در ابتدای فعالیت و استفاده از مزایای قانونی این نوع شرکت‌ ها و موارد دیگری از این حیث هدایتگران خوبی برای مودیان هستند.

نرخ مشاوره مالیاتی تلفنی

سـوالات متـداول:

هزینه مشاوره مالیاتی حضوری، آنلاین و تلفنی چگونه است؟

نرخ مشاوران مالیاتی بنا بر تجربه و تخصص مشاور، میزان اهمیت پرونده، نحوه دریافت مشاوره تلفنی یا حضوری بودن آن متفاوت است. طبیعتاً هزینه گرفتن مشاوره از این افراد نسبت به افراد کم تجربه و با تخصص کمتر، بیشتر می‌باشد. از آنجایی که این امکان وجود دارد که مودیان به خاطر دلایل مختلف، در گرفتن مشاوره مالیاتی تلفنی یا حضوری و آنلاین چشم‌ پوشی کنند. همین کم‌ کاری‌ های مدوام ممکن است به مرور زمان پرونده مالیاتی اشخاص حقوقی یا حقیقی را با جریمه‌ های هنگفتی روبرو کرده باشد. بنابراین نجات مودیان از جرایم مالیاتی متحمل شده، هزینه گرفتن مشاوره از متخصصین مالیاتی را افزایش می‌ دهد. برای اطلاع بیشتر از نرخ مشاوره مالیاتی با شماره ۰۲۱۶۶۱۲۷۷۴۵ تماس حاصل کنید.

چرا نیازمند به استفاده از مشاوره امور مالیاتی هستیم؟

براساس قوانین و مقررات مالیاتی، تمام فعالان اقتصادی و کسب و کارهای مختلف موظف‌اند، تا جهت عمرانی و بهبود شرایط آبادانی کشور و همچنین تامین هزینه‌ های عمومی مالیات بپردازند. احتمالاً این را هم می‌ دانید که پرداخت مالیات به دو روش خوداظهاری و  روش علی الراس صورت می‌گیرد. که در آن بهترین و شرعی‌ ترین روش برای پرداخت مالیات، روش خوداظهاری است. بدین منظور که خود کسب و کارها و شرکت‌ ها با تنظیم اظهارنامه مالیاتی عملکرد سالانه خود را در اختیار سازمان امور مالیاتی کشور قرار بدهند. اما نکته‌ ای که در اینجا حائز اهمیت است این بوده که ممکن است فرد مودی به دلیل نداشتن سواد مالیاتی بالا اظهارنامه را آنچنان که باید و شاید به صورت حرفه‌ ای ثبت ننماید. و همین عدم ثبت صحیح این احتمال را ممکن می‌ کند که مودی موکلف به پرداخت مالیات هنگفتی شود.
 
برای دریافت مشاوره مالیاتی حضوری در تهران می‌توانید آدرس را در نقشه زیر پیدا کنید و با تعیین وقت به موسسه حسابا مراجعه کنید.

5 پاسخ

  1. مشاوره مالیاتی آنلاین در این مجموعه حرفه ای انجام میشه، ممنون از گروه خوبتون

فهرست مطالب