حسابا
مشاوره آنلاین مالیاتی

مشاوره آنلاین مالیاتی

مشاوره آنلاین مالیاتی از جمله روش هایی که برای ارائه مشاوره مالی استفاده می‌شود. از طریق چندین راه آسان و سریع (با توجه به دکمه های زیر: تماس با موسسه حسابداری و مالی حسابا و شماره واتساپ، پر کردن فرم برای درخواست خدمات اعم از مشاوره و یا مطرح کردن سوالات در کامنت) می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید.

پیشنهاد می‌کنیم در ابتدا مقاله مرتبط مشاوره مالیاتی آنلاین را مطالعه بفرمایید.

در نتیجه با توجه به نوع پرونده مالیاتی که نیاز به بررسی و دریافت گزارش داشته باشد می‌توانید از مشاوره های آنلاین و حضوری و تلفنی نیز استفاده کنید. در صورت انتخاب مشاوره آنلاین باید از طریق روش های مذکور، برگ مالیاتی خود را ارسال کنید.

اگر که صاحب کسب و کار و شغلی باشید، بایستی مالیاتی را پرداخت کنید که هیچ راه فراری هم برای پرداخت نکردن مالیات وجود ندارد! روشی وجود دارد که می‌توان از آنها برای کاهش مالیات و جرایم مالیاتی استفاده کرد، این روش بهره گیری از مشاوره مالیاتی است.

در مشاوره های مالیاتی صاحبان مشاغل می‌توانند با کارشناسان مالیاتی ارتباط برقرار کنند. پس در چنین شرایطی افراد می‌توانند سوالات خود را با مشاوران در میان بگذارند تا کارشناسان با بررسی جوانب، راهنمایی های لازم را طبق کسب و کار ارائه کنند. بنابراین جرایم مالیاتی در فعالیت های کسب و کارها کاهش پیدا خواهد کرد.

در شرایطی برخی کسب و کارها و شرکتها از مالیاتی که برای آن‌ها در نظر گرفته شده، شوکه و ناراضی می‌شوند. در چنین شرایطی با بهره گیری از مشاوره های مالیاتی می‌توان با حضور در هیات حل اختلاف مالیاتی از رای صادر شده اعتراض کرد و پس از آن با دفاع بتوان مالیات موردنظر را پرداخت نمود.

پس پیش از اینکه جرایم مالیاتی سنگینی شامل حال شما شود و بخواهید مالیات بسیاری را بپردازید، از یک مشاور برای شرکت و کسب و کار خود استفاده کنید تا در موعد معین شده تکالیف مالیاتی را به درستی انجام دهید.

مزایا و معایب مشاوره آنلاین مالیاتی

مزایای مشاوره آنلاین مالیاتی

 • به حضور شما در مرکز مشاوره مالیاتی نیازی نیست، بنابراین لزومی ندارد که زمان زیادی را صرف رفت و آمد کنید
 • هزینه مناسب و پایین
 • پشتیبانی مودیان به صورت آنلاین تا کسب نتایج مطلوب
 • در هر شهر و کجای دنیا که هستید در هر زمانی، می‌توانید درخواست مشاوره آنلاین مالیاتی خود را ثبت کنید و سوالات خود را مطرح کنید

معایب مشاوره آنلاین مالیاتی

 • برای دریافت پاسخ کمی زمان برای انتظار نیاز است
 • عدم امکان بررسی و وارسی پرونده مالیاتی توسط مشاوران
 • مشاور مالیاتی نمی‌‎تواند تحلیل و بررسی دقیقی از مشکلات مالیاتی داشته باشد و توضیحات محدودی را از پرونده های مالیاتی دریافت می‌کنند
 • عدم امکان تحریر لوایح مالیاتی

۰۲۱۶۶۱۲۷۷۴۵?

انجام مشاوره مالیاتی در دیگر شهرها (به جز تهران) و شهرستان ها به چه صورت است؟

موسسه حسابداری و مالی حسابا، خدمات مشاوره آنلاین مالیاتی را برای مودیان به صورت تلفنی و حضوری فراهم آورده است. بنابراین اگر در شهری زندگی می‌کنید که خدمات مشاوره وجود ندارد، به راحتی می‌توانید از خدمات آنلاین مشاوره این مجموعه استفاده کنید.

هر جای ایران و دنیا زندگی می کنید، می توانید از این خدمات برای امور مالیاتی خود با بهترین کیفیت و کارشناسان با تجربه استفاده کنید.

مشاوره امور مالیاتی آنلاین در واتساپ

مشاوره امور مالیاتی در واتساپ

صاحبان مشاغل، کسب و کارها و حسابداران می‌توانند از طریق شماره ۰۹۱۲۵۶۸۱۳۲۴ در واتساپ سوالات مالیاتی و مالی را مطرح کرده و از خدمات مشاوره آنلاین مالیاتی بهره مند شوند تا در زمانی مناسب و اسرع وقت راهنمایی های لازم را دریافت کنید. (از طریق دکمه واتساپ کنار وب سایت هم به راحتی می‌توانید ارتباط برقرار کنید)

مراجع مربوطه برای رسیدگی به اختلافات پرونده‌های مالیاتی

مطابق ماده ۲۴۴ قانون مالیات‌های مستقیم، مرجع رسیدگی به کلیه اختلافات مالیاتی، به جزء در مواردی که ‌قانون‌ گذار بنا بر دلایلی مرجعی دیگری را درنظر بگیرد. هیات حل اختلافات مالیاتی است. که این هیات از سه نفر با ویژگی‌ های زیر تشکیل می‌شود.

 • یک نفر نماینده سازمان امور مالیاتی کشور
 • یک شخص قاضی اعم از بازنشسته یا شاغل
 • یک نفر نماینده از اتاق بازرگانی و صنایع معادن جمهوری اسلامی یا اتاق تعاون و یا جامعه حسابداری رسمی کشور

برای مطالعه بیشتر: مالیات مشاوره

نکته: چنانچه قاضی بازنشسته واجد شرایطی در شهرستان‌ ها یا مراکز استان‌ ها وجود نداشته باشد. بنا به درخواست سازمان امور مالیاتی کشور، رئیس قوه قضاییه یک نفر قاضی شاغل را برای عضویت در هیات اختلافات معرفی می‌کند.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب